Home

Ugrani Adalékanyag Hallássérült 2005 magyar futball válogatott vár Elhajt radar

Franciaország - Magyarország 2 : 1, 2005.05.31. (képek, adatok) •  hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu
Franciaország - Magyarország 2 : 1, 2005.05.31. (képek, adatok) • hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu

MLSZ válogatottak - Olasz szakemberek a magyar labdarúgásban

Magyarország - Horvátország 0 : 0, 2005.10.12. (képek, adatok) •  Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu
Magyarország - Horvátország 0 : 0, 2005.10.12. (képek, adatok) • Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu

A szerbek elleni meccsen veszi kezdetét a magyar válogatott szédítő utazása  - ORIGO
A szerbek elleni meccsen veszi kezdetét a magyar válogatott szédítő utazása - ORIGO

Ibrahimovic a magyar válogatott mumusa - Blikk

Világverő 2005-ösök | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

MLSZ Szövetség - Ma ünnepli 60. születésnapját Détári Lajos, a magyar  futball eddigi utolsó világklasszisa
MLSZ Szövetség - Ma ünnepli 60. születésnapját Détári Lajos, a magyar futball eddigi utolsó világklasszisa

Foci-vb 1986: emlékszel a magyar labdarúgó-válogatott tagjaira? | nlc

Index - Futball - Futball - 10 éves mélypont: soha nem zuhant ekkorát a  futballválogatott
Index - Futball - Futball - 10 éves mélypont: soha nem zuhant ekkorát a futballválogatott

Itt játszik a nyári foci EB-n majd a Magyar labdarúgó-válogatott

A Puskás Akadémia védője különleges helyzetben az Eb-sorsolás után

Messi első válogatott meccse Magyarország ellen, piros lap 1 perc után! 2005/08/17  - YouTube
Messi első válogatott meccse Magyarország ellen, piros lap 1 perc után! 2005/08/17 - YouTube

Football Heroes: 11 darabos mini focista figura szett - Magyar futball  válogatott Vélemények - JátékNet.hu
Football Heroes: 11 darabos mini focista figura szett - Magyar futball válogatott Vélemények - JátékNet.hu

Index - Sport - Öreg, nehéz és magas a magyar futballválogatott

Magyar női labdarúgó-válogatott – Wikipédia

Londonban legutóbb a Fradi ikszelt; a válogatott 13 éve nyert a szigeteken  - Nemzeti Sport
Londonban legutóbb a Fradi ikszelt; a válogatott 13 éve nyert a szigeteken - Nemzeti Sport

Magyarország - Svédország 0 : 1, 2005.09.07. (képek, adatok) •  Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu
Magyarország - Svédország 0 : 1, 2005.09.07. (képek, adatok) • Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu

90 perc fájdalmas izomfoci után gól nélküli döntetlen Montenegróban

A válogatott szereplése alapján a magyar foci kicsattanó egészségnek  örvend, de a sikerek elfedik a problémákat | Sport24
A válogatott szereplése alapján a magyar foci kicsattanó egészségnek örvend, de a sikerek elfedik a problémákat | Sport24

A válogatott történetében példátlan sorozatot hozhat egy újabb vereség | M4  Sport
A válogatott történetében példátlan sorozatot hozhat egy újabb vereség | M4 Sport

Magyar női foci válogatott: múlt, jelen, jövő