Home

Általában véve túllépés Versenyez nemzetközi torna kosárlabda olaszország London sikoly Has

Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda: Szent István Kupa, az olasz  Bassano győzelmével!
Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda: Szent István Kupa, az olasz Bassano győzelmével!

Belgiumban nyert a DVTK női kosárcsapata - Sportal.hu

Doncicéknak a negyeddöntő volt a végállomás az Eb-n - Eurosport

Jó szereplés, értékes tapasztalatok a BasketGirls záró állomásán / Soproni  Darazsak Sportakadémia
Jó szereplés, értékes tapasztalatok a BasketGirls záró állomásán / Soproni Darazsak Sportakadémia

Férfi kosár Eb: ismét a ráadásban nyerve elődöntősök a franciák - N

Több mint 2 ponttal vertük az olasz bajnokot hazai pályán! - TFSE.hu

Női kosár: a fiatal magyar erőcsatár pörgős és kemény olasz élvonal

Megnehezítettük az olasz bajnok dolgát - DEAC

Női kosárlabda Eb-selejtező: a mieink újra kiütötték Izlandot - NSO

Wbasket.hu - Női kosárlabda portál - Olaszországban szerepel nemzetközi  tornán az U17/U18-as válogatott Bővebben:  http://wbasket.hu/2018/07/11/olaszorszagban-szerepel-nemzetkozi-tornan-az-u17-u18-as-valogatott.html  | Facebook
Wbasket.hu - Női kosárlabda portál - Olaszországban szerepel nemzetközi tornán az U17/U18-as válogatott Bővebben: http://wbasket.hu/2018/07/11/olaszorszagban-szerepel-nemzetkozi-tornan-az-u17-u18-as-valogatott.html | Facebook

Egyre közelebb az Eb-részvétel: 40 ponttal nyert női kosárválogatottunk -  Eurosport
Egyre közelebb az Eb-részvétel: 40 ponttal nyert női kosárválogatottunk - Eurosport

Kosárlabda: a Soproni Darazsak Sportakadémia házigazdaként ezüstérmes lett  a rangos U15-ös leány nemzetközi tornán
Kosárlabda: a Soproni Darazsak Sportakadémia házigazdaként ezüstérmes lett a rangos U15-ös leány nemzetközi tornán

Elképesztő izgalmak után dőlt el a francia-olasz negyeddöntő a kosár-Eb-n

Vereséggel zártuk a férfi kosárlabda Eb-t - NSO

Női kosár Euroliga: 3/3 – olasz riválisát is legyőzte a Sopron - NS

Kosárlabda: a Barcelona és neves olasz klubok U16-os fiúcsapatai látogatnak  a pécsi nemzetközi tornára
Kosárlabda: a Barcelona és neves olasz klubok U16-os fiúcsapatai látogatnak a pécsi nemzetközi tornára

Kosárlabda: a Rátgéber Akadémia U16-os fiúcsapata hetedik lett az  olaszországi rangos nemzetközi tornán
Kosárlabda: a Rátgéber Akadémia U16-os fiúcsapata hetedik lett az olaszországi rangos nemzetközi tornán

Kijutott az Eb-re a magyar férfi kosárlabda-válogatott | 168.hu

Női kosárlabda: Mérész Beatrix az olasz élvonalban folytatja - NSO

I. Körmend Kupa Nemzetközi Meghívásos Speciális Kosárlabda Torna/2 fotó:  Jámbori Tamás
I. Körmend Kupa Nemzetközi Meghívásos Speciális Kosárlabda Torna/2 fotó: Jámbori Tamás

A történelem legerősebb Európa-bajnokságán játszik a magyar férfi  kosárválogatott
A történelem legerősebb Európa-bajnokságán játszik a magyar férfi kosárválogatott